Кабардін Сергій Олегович
Кабардін Сергій Олегович

Кабардін Сергій Олегович народився 25 листопада 1957 року у м. Харкові. Закінчивши середню школу № 70, у 1975 р. Поступив на філологічний факультет Харківського державного педагогічного інституту ім. Г.С. Сковороди за фахом „російська мова та література”. У 1980 р. Отримав диплом з відзнакою, працював вчителем середньої школи № 24 м. Харкова, проходив військову службу.

Восени 1982 р. розпочав викладацьку діяльність на кафедрі російської та зарубіжної літератури ХДПУ ім. Г.С. Сковороди. Протягом трьох років працював асистентом, викладачем кафедри, займався науково-дослідницькою діяльністю. З 1985 по 1988 рр. Навчався в аспірантурі під керівництвом професора Л.Г. Фрізмана. Працював над дисертацією за темою: „Г.Р. Державін – літературний критик”, яку успішно захистив в грудні 1988 р. В Інституті літератури ім. Т.Г. Шевченка АН УРСР.

В грудні 1989 р. С.О. Кабардіну було присуджено вчену ступінь кандидата філологічних наук. У 1992 присуджено звання доцента кафедри російської та зарубіжної літератури.

С.О. Кабардін викладає курси методики літератури, світової літератури (китайська, японська, перська, турецька). Керує курсовими, дипломними роботами, педагогічною практикою студентів. Він – автор біля 40 наукових та методичних публікацій.

З травня 1992 р. С.О.Кабардін – заступник декана факультету іноземної філології (до 2000 р.) та факультету російської мови та світової літератури (з 2000 р.) з виховної роботи.